Boende deltagare och press i SM-byn

Boende SM-byn

Pite Havsbad, Bokningen
bokning@pite-havsbad.se
0911-327 00

Projektledare 

Per Lenndin
Per.Lenndin@pitea.se
0911-69 62 49

Marknads- och kommunikationsansvarig

Jörgen Hult
Jorgen.Hult@pitea.se
0911-69 60 23

Arenaansvarig

Kent Eriksson
Kent.Eriksson@pitea.se
070-572 72 25 

Kontaktperson arrangörs-/idrottsföreningar

Fredrik Norberg
Fredrik.Norberg@pitea.se
0911-69 64 02

Kulturansvarig

Peter Ekberg
Peter.Ekberg@pitea.se
0911-69 64 03

Kontakt skola

Elisabeth Holmgren
Elisabeth.Holmgren@pitea.se
0911-69 64 08

Destination Piteå

Per Hallqvist
per@destinationpitea.se
070-302 05 15

Den mästerliga stadsfesten

Elin Janum
elin@atkotyr.se
070-677 46 77

Miljömärkt event

Annica Nordlöf
annica.nordlof@nolia.se
070-510 81 68

Riksidrottsförbundet

Annika Nykvist, Projektledare
annikanykvist@rf.se
070-541 61 44 

Åsa Bergström, Kommunikation
asa.bergstrom@rf.se
070-226 95 00

SISU Idrottsutbildarna

Helene Johansson
helene.johansson@sisuidrottsutbildarna.se
070-686 04 49 

Transport och Trafik

Hans Fredricson
hans.fredricson@telia.com
070-390 11 79 

Säkerhetssamordnare

Krister Östrén
krister.ostren@pitea.se
070-349 64 82 

Tillgänglighet

Anna Stamblewski
anna.stamblewski@pitea.se
070-509 06 26

Press/Media

Maria Norberg-Johansson
maria.norberg-johansson@pitea.se
070-357 33 98

 


KONTAKTA PITEÅ KOMMUN

Piteå kommun
941 85 PITEÅ

Telefon 0911-69 60 00 
Fax 0911-199 28
E-post 

Organisationsnummer 212000-2759

Kommunhus/Stadshus

Besöksadress Svartuddsvägen 1
Öppettider på Stadshuset  Vardagar 8-17
Sommartid (15/5-1/9) Vardagar 8-16


 


Ställ en fråga Synpunkten Felanmälan
Välkommen till Pite Havsbad, SM-byn 2016
Välkommen till Pite Havsbad, SM-byn 2016

Boende deltagare och press i SM-byn

SM-byn i Piteå är en nyhet för SM-veckan. Det innebär att vi föreslår alla idrotter, press och media att boka in sitt boende på Pite Havsbad som har ett varierat boende från vintercamping och stugor med självhushåll till hotellrum med helpension.

Sidan kontrollerad: 2014-12-09 13:24:24